Background
Image Gloria Bell 2019 Lektor PL

Gloria Bell 2019 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20191h 42m

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe już dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie ma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los.

Sebastian Lelio, który napisał i reżyseruje oraz produkuje amerykańską wersję, jest także reżyserem i autorem oryginalnej wersji chilijskiej.

Poezja, którą Arnold czyta Glorii, nazywa się „dla młodego przyjaciela, który próbował odebrać sobie życie” chilijskiego poety Claudio Bertoniego.

Postać Johna Turturro stwierdza w filmie, że nigdy nie był w Hiszpanii. Jak na ironię, zagrał postać z Hiszpanii w Mr. Deeds (2002).

Kiedy Gloria jest na polu paintballowym, jej przewodnikiem (i chłopakiem) jest były żołnierz piechoty morskiej i kierownik / właściciel atrakcji. Kiedy opuszcza karabin w dłoniach, wskazuje, że jest w trybie automatycznym. Niemniej jednak, gdy Gloria strzela, zgodnie z dźwiękiem, jak również z wynikami. Jest oczywiście w trybie ręcznym – strzelając pociskami jeden po drugim.

Genre: Dramat, Romans

Director: Sebastián Lelio

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy