Background
Image Zabójcza gra 2024 Lektor PL

Zabójcza gra 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 41m

Podobnie jak w przypadku horrorów studyjnych, poprzeczka komedii akcji obniżyła się tak dramatycznie, że obecnie uważa się, że wystarczy sam akt, aby się o nią nie potknąć.

Wzorowane na staromodnej formule w Zabójcza gra online„coś dla niego i coś dla niej” na randkę, zazwyczaj atrakcyjne gwiazdy żartują sobie nawzajem, elegancko unikając strzelaniny ze ścieżką dźwiękową, co teoretycznie daje możliwość pokazania się połączenie podwójnych postaci, klasowego klauna i sportowca w jednym.

Ale magia, która była widoczna w magnetycznym Mr & Pani Smith, film, który prawdopodobnie wywarł najbardziej widoczny i szkodliwy wpływ na gatunek od prawie dwóch dekad (sam mocno zadłużony w stosunku do Prawdziwych kłamstw z 1994 r.), był prawie całkowicie nieobecny u wielu naśladowców.

Zeszłoroczna, niesamowicie okropna gra w Zabójcza gra cały film Chrisa Evansa-Any de Armas Ghosted okazała się niemal pouczającą podpowiedzią, czego nie robić, karzącą, niezamierzoną parodią tego, co filmy te stały się rokiem, w którym wydawało się, że jest ich więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Genre: Akcja, Komedia, Romans

Director: Hélène Irdor, Katey Lee Carson, Rickie-Lee Roberts, Thomas Vincent

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy