Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Zabójcza gra 2024 Lektor PL

Zabójcza gra 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 41m

Podobnie jak w przypadku horrorów studyjnych, poprzeczka komedii akcji obniżyła się tak dramatycznie, że obecnie uważa się, że wystarczy sam akt, aby się o nią nie potknąć.

Wzorowane na staromodnej formule w Zabójcza gra online„coś dla niego i coś dla niej” na randkę, zazwyczaj atrakcyjne gwiazdy żartują sobie nawzajem, elegancko unikając strzelaniny ze ścieżką dźwiękową, co teoretycznie daje możliwość pokazania się połączenie podwójnych postaci, klasowego klauna i sportowca w jednym.

Ale magia, która była widoczna w magnetycznym Mr & Pani Smith, film, który prawdopodobnie wywarł najbardziej widoczny i szkodliwy wpływ na gatunek od prawie dwóch dekad (sam mocno zadłużony w stosunku do Prawdziwych kłamstw z 1994 r.), był prawie całkowicie nieobecny u wielu naśladowców.

Zeszłoroczna, niesamowicie okropna gra w Zabójcza gra cały film Chrisa Evansa-Any de Armas Ghosted okazała się niemal pouczającą podpowiedzią, czego nie robić, karzącą, niezamierzoną parodią tego, co filmy te stały się rokiem, w którym wydawało się, że jest ich więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Genre: Akcja, Komedia, Romans

Director: Hélène Irdor, Katey Lee Carson, Rickie-Lee Roberts, Thomas Vincent

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy