Background
Image Gran Turismo 2023 Lektor PL

Gran Turismo 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 15m

Rozmieszczenie produktów rzadko było tak chroniczne lub wstrząsające, jak w Gran Turismo, zainspirowane prawdziwymi doświadczeniami brytyjskiego nastolatka Janna Mardenborougha (w tej roli słodko niefrasobliwy Archie Madekwe), którego biegłość w PlayStation dała mu szansę konkurowania jako prawdziwego kierowcy wyścigowego w GT Academy, sponsorowanej przez firmę Nissan promocji, której celem jest przywrócenie powszechnej miłości do samochodów.

Zanim zdążysz powiedzieć „Ulez”, on leci prywatnym odrzutowcem i je sushi („To jest niesamowite!”), podczas gdy na ekranie migają wspaniałe miejsca docelowe: Tokio! Dubai! Cardiff!

Pomysłodawcą konkursu jest dyrektor Nissana, Danny Moore (Orlando Bloom), który marzy o przekształceniu graczy w kierowców wyścigowych; Jednak Moore zachowuje się jak tępy Willy Wonka, gdy eliminuje kandydatów. Dzięki Bogu za Davida Harbora jako Jacka Saltera, szpakowatego trenera, który wygłasza anty-dopingującą przemowę, mówiąc graczom z krzaczastymi ogonami, że są skazani na porażkę.

Mógłby prawie zwracać się do Jasona Halla (American Sniper) i Zacha Baylina (King Richard), współautorów scenariusza wolnego od szykan, lub reżysera Neilla Blomkampa, który stworzył złożoną alegorię kosmitów Dystrykt 9ale ma problemy z animacją najprostszych wymian tutaj. Z drugiej strony, być może nikt nie mógł wprowadzić naturalizmu do rodzinnego życia Janna, gdzie jego rodziców grają zdumiony Djimon Hounsou („Wyścigi nie mają przyszłości!”) nie jest w stanie wygłosić kwestii, tak jak w swoim epizodzie Seksu w wielkim mieście 20 lat temu.

Genre: Akcja, Dramat, Przygodowy

Director: Dan Mansfield, James Bitonti, Marcell Bajor, Martin Krauka, Neill Blomkamp

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy