Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Indiana Jones i artefakt przeznaczenia 2023

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 22m

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia galopuje w kinach 30 czerwca po latach oczekiwania, szumu promocyjnego i wątpliwych reakcji krytyków. W finale serii Lucasfilm występuje Harrison Ford w swoim ostatnim występie jako dr Henry Walton „Indiana” Jones Jr., z Phoebe Waller-Bridge, Madsem Mikkelsenem i innymi, którzy wyruszają na dziką przejażdżkę. Według Deadline , analitycy spodziewają się, że piąty film z sagi o Indianie Jonesie przyniesie 60–65 mln dolarów w dolarach krajowych, z łączną kwotą 140 mln dolarów na przewidywane otwarcie filmu.

Pomimo spuścizny franczyzy, Indiana Jones i artefakt przeznaczenia walczył o zdobycie pozytywnych opinii od recenzentów i wczesnych pokazów. Chociaż Rotten Tomatoes nie jest ostatecznym sposobem przewidywania sukcesu filmu, warto zauważyć, że Dial of Destiny leży u podstaw kinowych przygód Indy.

Szacunkowe sumy kasowe dotyczą trzydniowej premiery filmu, a nie pięciu dni przypadających na Święto Niepodległości. Podczas gdy niektóre święta przynoszą dodatkowe dolary do kasy, Dzień Niepodległości zwykle widzi mniej widzów ze względu na bar-b-ques, pokazy sztucznych ogni i inne formy hulanki w Stanach Zjednoczonych.

Genre: Akcja, Przygodowy

Director: James Mangold

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy