Background
Image Jak wytresować smoka 2 2014 PL

Jak wytresować smoka 2 2014 PL Cały film Online na Filman, Cda

20141h 42m

Minęło pięć lat, odkąd Hiccup i Toothless zjednoczyli smoki i wikingów na wyspie Berk.

Podczas gdy Astrid, Snotlout i reszta bandy rywalizują ze sobą o wyścigi smoków (nowy ulubiony sport kontaktowy na wyspie), teraz nieodłączna podróż pary przez niebo, wykresy bez mapowania terytoriów i odkrywanie nowych światów.

Kiedy jedna z ich przygód prowadzi do odkrycia sekretnej jaskini lodowej, w której mieszkają setki nowych dzikich smoków i tajemniczy Jeździec Smoka, obaj przyjaciele znajdują się w centrum walki o pokój.

Teraz Czkawka i Bezzębny muszą zjednoczyć się, aby stanąć w obronie tego, w co wierzą, uznając jednocześnie, że tylko oni mają moc, by zmienić przyszłość zarówno ludzi, jak i smoków.

Dean DeBlois poprosił Cate Blanchett, aby wcieliła się w rolę Valki podczas sezonu 2011, w którym Jak wytresować smoka (2010) była prowadzona kampania w celu uzyskania Nagrody Akademii. 
„Powiedziałem jej, że napisałem dla niej część o tym, jak wytresować smoka 2. I uśmiechnęła się, mówiąc, że (oryginalny) film był” wielkim hitem w jej domostwie z jej trzema chłopcami „- powiedział DeBlois. „
Powiedziałem jej o tej postaci i mogłem zobaczyć, jak rozkwita w jej umyśle.” DeBlois chciał, aby Blanchett grał.
 
Pierwszy film z serii DreamWorks Animation, w którym wykorzystano nowe oprogramowanie do animacji i oświetlenia w całej produkcji.

How to Train Your Dragon 2

Genre: Akcja, Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Przygodowy

Director: Dean DeBlois, J.C. Alvarez

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy