Background
Image Przepraszam że przeszkadzam 2019 Lektor PL

Przepraszam że przeszkadzam 2019 Lektor PL Cały film Online

20181h 51m

Bohaterem filmu jest telemarketer Cassiun Green, który odkrywa klucz do zawodowego sukcesu. Musi brzmieć przez telefon jak biały. To rzuca go w świat absurdalny i makabryczny świat.

W alternatywnej wersji Oakland, Cassius Green dostaje pracę telemarketingową i uważa, że ​​prowizja jest płatną walką. Jako czarnoskóry mężczyzna sprzedający przez telefon głównie białych ludzi. Zmienia się to, gdy weteran radzi mu, by użył swojego „białego głosu” i postawy, która za nim stoi. Aby stał się bardziej atrakcyjny dla klientów. Z dziwacznie wysokim akcentem Cassius odnosi sukcesy, nawet gdy jego koledzy tworzą związek, aby poprawić swoje nieszczęśliwe prace. Niezależnie od tego, Cassius uważa się za promowanego „Power Callera” sprzedającego najbardziej moralnie odrażające. Ale lukratywne produkty i usługi, gdy jego związek z dziewczyną i współpracownikami zanika. Jednak sumienie Cassiusa pojawia się na nowo, gdy znajduje się pośród swojego szefa ”

Reżyser Boots Riley chciał nagrodzić film Claymation w filmie Michelowi Gondry jako hołd dla reżysera. Ponieważ film był parodią, nie musiał prawnie usuwać nazwy Gondry’ego, ale postanowił dotrzeć do niego i tak, aby upewnić się, że czuje się dobrze z hołdem. Gondry chciał, by jego nazwisko zostało opatrzone zastrzeżeniami, a po tym, jak Riley zgodził się, otrzymał wiadomość. Od agentów Gondry’ego, która odmawiała mu pozwolenia na używanie jego imienia. Następnie Riley zmienił nazwisko reżysera na Michel Dongry jako zniewagę, by wyrazić swoją frustrację i ogłosił, że będzie nadal obrażał go w przyszłych filmach, dopóki Gondry nie odpowie.

Genre: Fantasy, Komedia, Sci-Fi

Director: Boots Riley

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!