Background
Image Reality 2023 Lektor PL

Reality 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 23m

W 2019 roku dramatopisarka Tina Satter wykorzystała transkrypcję wywiadu FBI z tłumaczem zakontraktowanym przez NSA i weteranem Reality Leigh Winner Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych jako podstawę swojej dosłownej sztuki Is This a Room.

W dniu 3 czerwca 2017 r. Winner została zaczepiona przez dwóch agentów FBI, Justina C. Garricka i R. Wallace’a Taylora, przed jej domem w Augusta w stanie Georgia. Agenci, którzy nagrali spotkanie, powiedzieli Winner, że mają nakaz przeszukania jej domu w związku z „możliwym niewłaściwym obchodzeniem się z informacjami niejawnymi” – naruszeniem ustawy o szpiegostwie z 1917 r.

Ten sam czyn został później przytoczony w nakazie wydanym w sierpniu 2022 r. dla Mar-a-Lago, rezydencji byłego prezydenta na Florydzie, dla którego rosyjski wywiad wojskowy ( zgodnie z raportem ujawnionym przez Winner) próbowała zapewnić sobie zwycięstwo w wyborach w 2016 roku.

Jednak podczas gdy skandal związany z tajnymi dokumentami Teflon Dona wciąż trwa, nie do pomyślenia jest, aby Trump spotkał się z czymś takim jak surowe sankcje nałożone na Zwycięzcę w 2018 roku.

Genre: Dramat

Director: Gerardo Coello Escalante, Simona Berenice Vignoli, Tina Satter

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy