Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Reality 2023 Lektor PL

Reality 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 23m

W 2019 roku dramatopisarka Tina Satter wykorzystała transkrypcję wywiadu FBI z tłumaczem zakontraktowanym przez NSA i weteranem Reality Leigh Winner Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych jako podstawę swojej dosłownej sztuki Is This a Room.

W dniu 3 czerwca 2017 r. Winner została zaczepiona przez dwóch agentów FBI, Justina C. Garricka i R. Wallace’a Taylora, przed jej domem w Augusta w stanie Georgia. Agenci, którzy nagrali spotkanie, powiedzieli Winner, że mają nakaz przeszukania jej domu w związku z „możliwym niewłaściwym obchodzeniem się z informacjami niejawnymi” – naruszeniem ustawy o szpiegostwie z 1917 r.

Ten sam czyn został później przytoczony w nakazie wydanym w sierpniu 2022 r. dla Mar-a-Lago, rezydencji byłego prezydenta na Florydzie, dla którego rosyjski wywiad wojskowy ( zgodnie z raportem ujawnionym przez Winner) próbowała zapewnić sobie zwycięstwo w wyborach w 2016 roku.

Jednak podczas gdy skandal związany z tajnymi dokumentami Teflon Dona wciąż trwa, nie do pomyślenia jest, aby Trump spotkał się z czymś takim jak surowe sankcje nałożone na Zwycięzcę w 2018 roku.

Genre: Dramat

Director: Gerardo Coello Escalante, Simona Berenice Vignoli, Tina Satter

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy