Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Resurrected 2023 Lektor PL

Resurrected 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 30m

Margaret (niezłośliwa Sundance Rebecca Hall) ma starannie uporządkowane życie. Jej eleganckie mieszkanie, praca na wysokim poziomie, eleganckie garnitury, niezawodny kumpel do seksu – wszystko to jest precyzyjnie wykonane i, co najważniejsze, kontrolowane.

W scenie otwierającej udziela rad stażyście, jak radzić sobie z toksycznym chłopakiem, pod wrażeniem jej mądrości i opanowania. Wraca do domu, by zaopiekować się nastoletnią córką. Ale są lekkie pęknięcia. Jej żonaty kochanek jest trochę zbyt zainteresowany, jej córka trochę zbyt przytłoczona. Kiedy więc złowroga postać z jej przeszłości wpada w jej życie, te pęknięcia zaczynają się pogłębiać, a Margaret zaczyna się rozwiązywać.

Postać ta to David (groźny Tim Roth), na którego widok Margaret panikuje. Jest kimś, kogo należy się bać, chociaż w wyboistym thrillerze Andrew Semansa, jak i dlaczego są początkowo trzymane w cieniu. Wiemy, że chce, żeby odszedł i wiemy, że chce, aby jej córka trzymała się z daleka, ale dopiero po około 35 minutach wiemy, dlaczego.

Genre: Sci-Fi, Thriller

Director: Egor Baranov

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy