Background
Image Sing 2 2022 PL

Sing 2 2022 PL Cały film Online na Filman, Cda

20211h 50m

Podobnie jak pierwszy film sprzed pięciu lat, „Sing 2” działa głównie na podzielonych poziomach, oferując zestaw z szafą grającą popularnych piosenek, które rozpoznają rodzice, a także urocze animowane zwierzęta, które wyrzucają je, by odwrócić uwagę dzieci. Rezultatem jest przewiewne ćwiczenie karaoke dla dzieci, w którym ścieżka dźwiękowa bije na głowę film, a wiele gwiazd ponownie użycza głosu w refrenie.

Główni gracze pozostają w dużej mierze tacy sami, a impresario misia koala Buster Moon (Matthew McConaughey, którego ostatnie dobre decyzje zawodowe obejmują nie śpiewanie ani nie kandydowanie na gubernatora Teksasu ) obstawia jego zdolność do zorganizowania wymyślnego widowiska w Redshore City, które wygląda na całkiem jak Las Vegas.
Niestety, bezwzględny potentat kasynowy (Bobby Cannavale), który prowadzi to miejsce, nalega, aby Buster dostał udział podstarzałego lwa gwiazdy rocka (Bono), który zasadniczo został pustelnikiem, pod warunkiem sfinansowania produkcji, tylko jednego z wiele przeszkód, jakie napotyka Buster i jego kumple.
Oprócz Bono, do powracających członków obsady dołączają: Pharrell Williams i Halsey, Scarlett Johansson, Taron Egerton, Tori Kelly i Nick Kroll, a także scenarzysta i reżyser Garth Jennings.

Genre: Animacja, Familijny, Komedia, Muzyczny

Director: Garth Jennings

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy