Background
Image Meg 2 Głębia 2023

Meg 2 Głębia 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20230h 0m

Widzowie mogą chcieć uniknąć pływania na plażach tego lata, ponieważ gigantyczny prehistoryczny rekin powraca na kilka sekund wraz z premierą Meg 2: The Trench . Według niedawnego raportu Bloody Disgusting nadchodząca kontynuacja została oficjalnie sklasyfikowana jako PG-13 za „akcję/przemoc, kilka krwawych obrazów, język i krótki sugestywny materiał”.

Oficjalna ocena filmu obala wczesne spekulacje , że film otrzyma ocenę R, ale zamiast tego podąża tą samą ścieżką, co pierwsza część, która również została oceniona jako PG-13. Oczywiście nie powinno to dziwić, ponieważ pierwszy film zarobił ponad 530 milionów dolarów w kasie na całym świecie, a przy takich pieniądzach na stole ocena PG-13 otwiera drzwi do szerszej publiczności.

Podczas gdy niektórzy mogą być rozczarowani, że długo oczekiwana kontynuacja będzie ograniczać potencjalną przemoc na ekranie, należy pamiętać, że filmy z rekinami są zwykle silniejsze, gdy stosują bardziej powściągliwe podejście, takie jak Szczęki, które wykorzystały swoją ocenę PG z pełną korzyścią i The Shallows , który również był PG-13.

Genre: Akcja, Horror, Sci-Fi

Director: Anita Christy, Ben Wheatley, Cliff Lanning, Mac Montero, Saithip Boonyasomphop, Teresa Orlando

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy