Background
Image Słońce też jest gwiazdą 2019 Lektor PL

Słońce też jest gwiazdą 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 40m

Natasha to dziewczyna, która wierzy w naukę i fakty. Nie los. Nie przeznaczenie. Albo marzenia, które nigdy się nie spełnią. Nie jest typem dziewczyny, która spotyka słodkiego chłopca na zatłoczonej ulicy w Nowym Jorku i zakochuje się w nim. Nie, kiedy jej rodzina jest dwanaście godzin od deportacji. Zakochanie się w nim nie będzie jej historią. Daniel zawsze był dobrym synem, dobrym uczniem, spełniającym wysokie oczekiwania swoich rodziców. Nigdy poeta. Albo marzyciel. Ale kiedy ją widzi, zapomina o tym wszystkim. Coś w Natasze sprawia, że ​​myśli, że los ma w sobie coś znacznie bardziej niezwykłego – dla nich obu. Każda chwila doprowadziła ich do tej jednej chwili. Przed nimi leży milion przyszłości. Który się spełni?

Słońce też jest gwiazdą nie przykuło mojej uwagi po raz pierwszy. Kiedy zobaczyłem przyczepę, ale kiedy doszło do tego, kiedy ją zobaczyłem, byłem pod wrażeniem produktu.

Słońce jest także gwiazdą, która nie tylko była potężna, ale miała różnorodność w postaci relacji afroamerykańskich i azjatyckich, co moim zdaniem było plusem. Aktorstwo było również bardzo dobre, ale przyznam, że historia była nieco powolna i niektóre jej części powtórzyły się, dlatego nie dałam jej 10, ale ogólnie rzecz biorąc, byłam pod wielkim wrażeniem i to był przyjemny film.

Główni bohaterowie Natasha i Daniel są luźno osadzeni na Nicoli Yoon (autorce książki, na której oparty jest film) i mężu, którzy są odpowiednio jamajskimi i koreańskimi Amerykanami. Ani nie stanęły w obliczu problemów imigracyjnych pokazanych w filmie.

Genre: Dramat, Romans

Director: Ry Russo-Young

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!