Background
Image Teen Wolf Nastoletni wilkołak – Film 2023

Teen Wolf Nastoletni wilkołak - Film 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20232h 20m

To kończący żart dr Conrada Fenrisa (John Posey), eksperta od likantropii i powracającego i powracającego dyrektora Eichen House, nadprzyrodzonego więzienia / azylu dla obłąkanych, którego akcja toczy się w tajemniczym mieście Beacon Hills w południowej Kalifornii — sekretny dom dla wielu nadprzyrodzonych stworzeń, złoczyńców, bohaterów, aw pewnym momencie co najmniej jednego nastoletniego wilka.

Ale próbując stworzyć nową historię o nastoletnim wilkołaku , Teen Wolf : The Movie zawodzi postacie, które już ma, i robi większy bałagan w tym procesie.

Oparty na krytycznie oczernianym, ale kulturowo dozwolonym serialu MTV z 2011 roku, którego premiera odbyła się 26 stycznia na antenie Paramount+, Teen Wolf: The Movie ukazuje tytułowego wilka alfa, Scotta McCalla (Tyler Posey), już nie nastolatka, ale wciąż zmagającego się z tą samą samotnością. Kiedy wielki złoczyńca o znajomej twarzy podnosi głowę, Scott musi wezwać posiłki i ma nadzieję, że skoncentrowana moc jego stada wystarczy, by uratować Beacon Hills.

W rolach głównych Posey, Crystal Reed, Tyler Hoechlin, Holland Roden, Colton Haynes i inni, Teen Wolf: The Moviejest zjazdem w najbardziej dosłownym sensie, ponieważ jego bohaterowie są dosłownie zmuszeni do przemierzania swoich dawnych miejsc w szkole średniej. Podczas gdy twórca Jeff Davis ciągnie widzów w nieustannym rytmie znajomych twarzy, same wywołania zwrotne nie mogą usprawiedliwić istnienia filmu — zwłaszcza jeśli dzieje się to kosztem jego największych fanów.

Genre: Dramat, Fantasy, Tajemnica

Director: Russell Mulcahy

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy