Background
Image The Meg 2018 Lektor PL

The Meg 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 53m

Pięć lat temu nurek i kapitan marynarki wojennej Jonas Taylor napotkali nieznane niebezpieczeństwo w niezbadanych zakamarkach Rowu Mariana.

Co zmusiło go do przerwania misji i porzucenia połowy swojej załogi. Chociaż tragiczny incydent doprowadził go do niehonorowego zwolnienia.

Co ostatecznie kosztowało go karierę, jego małżeństwo i pozory honoru były jego nieuzasadnionymi i niewiarygodnymi roszczeniami tego.

Atakiem na jego naczynie przez gigantycznego, morskiego stworzenia o długości 70 stóp, uważa się, że wymarły przez ponad milion lat.

Ale kiedy zatapialne kłamstwo zatopi się i unieruchomi na dnie oceanu – niosąc swoją byłą żonę w zespole na pokładzie – to on otrzymuje połączenie.

Niezależnie od tego, czy jest to strzał w odkupienie czy misję samobójczą, Jonas musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować własnym życiem i życiem wszystkich uwięzionych poniżej pod jednym pytaniem.

W książce megalodony są czysto białe, prawie świecące, od życia w środowisku praktycznie bez światła.

Ta barwa okazała się zbyt trudna do wyrenderowania w CGI, a jednocześnie wyglądała realistycznie, więc megalodony były kolorowe jak wielkie białe rekiny.

W prawdziwym życiu Jason Statham jest znanym pływakiem.

W 1990 Commonwealth Games reprezentował Anglię w nurkowaniu.

Nagrania z jego udziałem można znaleźć w Internecie.

Większość ujęć w wodzie jest prawdziwa. W bardziej niebezpiecznych ujęciach zastosowano podwójne kaskaderko.

Genre: Akcja, Horror, Sci-Fi, Thriller

Director: Betty Fotofili, Hamish McFarlane, James Madigan, Jingxuan Chen, Joe Nolan, Jon Turteltaub, Laura Hutton, Matt Johnston, Maxine Zhang, Monique Knight

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy