Background
Image Tomb Raider 2018 Lektor PL

Tomb Raider 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20181h 58m

Lara Croft jest zaciekle niezależną córką ekscentrycznego poszukiwacza przygód, która zniknęła, gdy nie była nastolatką.

Teraz młoda 21-latka bez żadnego realnego zainteresowania ani celu, Lara porusza się po chaotycznych ulicach modnego Wschodniego Londynu jako kurier rowerowy, ledwo zarabiając na czynsz, i bierze kursy college’u, rzadko robiąc to na lekcjach.

Zdeterminowana, by wykuć własną ścieżkę, odmawia przejęcia sterów globalnego imperium jej ojca równie stanowczo, jak odrzuca ideę, że naprawdę odszedł.

Doradza się stawić czoła faktom i iść naprzód po siedmiu latach bez niego, nawet Lara nie może zrozumieć, co doprowadza ją do rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci.

Wyraźnie sprzeciwiając się swoim ostatnim życzeniom, pozostawia wszystko, co wie, w poszukiwaniu ostatniego znanego miejsca jej ojca.

Legendarny grób na mitycznej wyspie, która może znajdować się gdzieś na wybrzeżu Japonii.

Ale jej misja nie będzie łatwa; samo dotarcie na wyspę będzie bardzo zdradzieckie. Nagle stawka nie mogła

Lara Croft wyrusza na poszukiwania swojego zaginionego ojca, lorda Richarda Croft który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat.

Podczas swoich poszukiwań rozbija się u wybrzeży tajemniczej wyspy niedaleko Japonii.

W trakcie pobytu na nieznanym lądzie dziewczyna przechodzi zmianę psychiczną oraz fizyczną i staje się słynną poszukiwaczką przygód znaną jako Tomb Raider.

Tomb Raider

Genre: Akcja, Dramat, Fantasy, Przygodowy, Tajemnica, Thriller

Director: Lucy Ward, Paula Casarin, Roar Uthaug, Ruth Atkinson

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy