Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Totem 2024 Lektor PL

Totem 2024 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 35m

Oto piękny, choć dla mnie raczej spokojny, smutek w centrum nowego filmu meksykańskiej aktorki, która została reżyserką Lili Avilés, której debiut „The Chambermaid” w 2018 roku. Bardzo mi się podobał i, mimo wszystko, szczery, moim zdaniem, miał bardziej dramatyczny ciężar i chwyt niż ta kontynuacja.

Ponadto, jakby chcąc podkreślić fundamentalną zwierzęcość spotykanych ludzi w Totem online– nie różniących się od ptaków, owadów, kotów i wielu zwierząt widzianych w całym filmie – Aviles nieustannie przypomina nam o podstawowych ludzkich potrzebach bohaterów (jedzenie, wypróżnianie, wymiotować podczas choroby) i jak ważne jest posiadanie miejsca, w którym można zaspokoić te potrzeby i zaspokoić je wśród bliskich.

Widzowie, którzy są rodzicami lub musieli opiekować się chorymi krewnymi, mogą zareagować na to szczególnie emocjonalnie.

Stopniowo tęczówka narracyjna rozszerza się, gdy spotykamy wielu innych członków rodziny Sola, którzy przez cały dzień przygotowują się na przyjęcie urodzinowe zaplanowane na ten wieczór dla ojca Sola, malarza Tonatiuha (Mateo Garcia Elizondo).

Pamiętaj, że nie jest do końca pewne, czy w ogóle będzie mógł wziąć w nim udział. Tak chudy, że po długotrwałej i niedokończonej walce z rakiem jest praktycznie kupą kijów, Tonatiuh spędza większość czasu w łóżku w domu rodzinnym, pod opieką swojej kochanej wynajętej pielęgniarki Cruz (Teresita Sanchez, współgwiazda filmu Pokojówka), zbyt słaba, żeby nawet zobaczyć Sola.

Genre: Dramat, Komedia

Director: Carmiña Carballal, Lila Avilés

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy