Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Trolle 3 2023 PL

Trolle 3 2023 PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 32m

Filmy rodzinne często sprawiają wrażenie „jedz warzywa”, ponieważ dręczą dzieci rozsądnymi i wartościowymi przesłaniami na temat wartości życzliwości lub znaczenia pozostania wiernym sobie.

Inaczej jest w przypadku serii Trolle 3 cał film, która jest mniej wegetariańska, a więcej M&Ms wzbogaconych płynnym LSD. Ten nowy film ma przesłanie (staraj się, co możesz, doskonałość jest przereklamowana), ale szczerze mówiąc, postacie, motywy, przesłania – to wszystko jest tylko tłem dla blasku i szaleństwa.

Trolle 3 to trzeci film z serii – i prawdopodobnie najbardziej zakręcony. Anna Kendrick powraca, by głosić Poppy, królową Trolli, która obecnie oficjalnie spotyka się z zrzędliwym Branchem (Justin Timberlake).

Ale ma tajemnicę: był kiedyś w megasławnym boysbandie BroZone ze swoimi czterema braćmi. Prawda wychodzi na jaw, gdy jeden z braci, Floyd (Troye Sivan), zostaje porwany przez pozbawionego talentu podwójnego aktora Velvet (Amy Schumer) i Fornir (Andrew Rannells).

Para chemicznie wydobywa talent Floyda, aby wygrać konkurs wokalny; jedyne, co może go uratować, to ponowne zjednoczenie BroZone, śpiewające idealną rodzinną harmonię.

Genre: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia, Muzyczny

Director: Tim Heitz, Walt Dohrn

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy