Background
Image U ciebie czy u mnie? 2023 Lektor PL

U ciebie czy u mnie? 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20231h 49m

Można naiwnie oczekiwać trochę więcej po powrocie Reese Witherspoon zarówno do gatunku, jak i ogólnie do filmu, jej pierwszej głównej roli od sześciu lat od kolejnej komedii romantycznej, Powrót do domu.

Ale szalenie Netflix U ciebie czy u mnie, który łączy ją z Ashtonem Kutcherem, jest prawie tak samo zapomniany, jak większość ściółki, którą ostatnio karmiono łyżką, ale znacznie bardziej rozczarowujący, biorąc pod uwagę zarówno zaangażowanie Witherspoon, jak i scenarzysty i reżysera Aline Brosha McKenny.

Podczas gdy McKenna wrzuciła nas do jednego worka zarówno z Nie wiem, jak ona to robi, jak i remake’iem Annie, napisała także inteligentne i czarujące scenariusze do 27 sukienek, Diabeł ubiera się u Prady i frustrująco niedocenianego Morning Glory oraz współtworzyła doskonała i często odważnie wywrotowa Szalona była dziewczyna.

To raczej zdumiewające, że to jej debiut reżyserski.

Fabuła łączy znane elementy z przeszłości komedii romantycznych: najlepsi przyjaciele, którzy mogą być bratnimi duszami w przebraniu z Kiedy Harry poznał Sally, para wielkich gwiazd, którzy spędzają razem tylko jedną scenę w całym filmie Bezsenność w Seattle i zamiana domów z Święta , nie nieciekawy garnek składników do mieszania, ale taki, który do końca stoi w temperaturze pokojowej.

Wczesna czerwona flaga wyląduje, zanim cokolwiek zobaczymy: piosenka Gwen Stefani i Akona The Great Escape prowadzi scenę otwierającą z 2003 roku, która jest zaśmiecona fragmentami tekstu na ekranie, mówiącymi nam, jak bardzo to wszystko jest w 2003 roku (kierowca ciężarówki hat – check), ponieważ bohaterowie Witherspoon i Kutcher mają pijacką przygodę na jedną noc. The Great Escape nie tylko został wydany trzy lata później, ale ten efekciarski rozkwit został porzucony do samego końca.

Genre: Komedia, Romans

Director: Aline Brosh McKenna

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy