Background
Image Uśmiechnij się 2022 Lektor PL

Uśmiechnij się 2022 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20221h 55m

Finn przedstawia postać Rose historiami i wnika w relacje z jej szefem, matką, narzeczonym i jej starszą siostrą. Emocjonalne zamieszanie Rose jest wizualnie wciągające w wyniku imponująco szalonego występu Bacona. Gdy Rose zmaga się z niepokojącymi halucynacjami i niemożnością ufania otaczającym ją osobom, oscyluje między momentami manii i odłączenia.

To spektrum wrażliwej paranoi i strachu pozwala Finn zmierzyć się z wielowarstwową złożonością zdrowia psychicznego, gdy Rose próbuje przekonać otaczających ją ludzi, że to, czego doświadcza, jest prawdziwe.

Chociaż jest to męczący (choć realistyczny) trop horroru, te szybko zmieniające się stany emocjonalne pozwalają błyszczeć aktorstwu Bacona. Czuje się samotna pomimo opieki terapeuty (Robin Weigert), Rose znajduje drzazgę pocieszenia w funkcjonariuszu policji i byłej ukochanej, Joelu (Kyle Gallner), który pomaga jej poskładać niepokojący rodowód ofiar tej nadprzyrodzonej istoty. Podczas gdy specyfika potwora jest ukryta, sposób jego wykonania i cel są ujawnione w fabule, która jest niestety tradycyjna i mdła w swojej strukturze.

Genre: Horror, Tajemnica

Director: Parker Finn

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy