Background
Image Vice 2018 Lektor PL

Vice 2018 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20182h 12m

Losy Dicka Cheneya, który był wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w czasie obu kadencji George’a W Busha.  Akcja produkcji rozpoczyna się w latach 60. i ukazuje tytułowego bohatera w czasie pracy w administracjach Richarda Nixona i Geralda Forda. A także w momencie zasiadania na kierowniczych stanowiskach w firmie Halliburton, aż po zostanie wiceprezydentem.

Christian Bale powiedział, że ze względu na improwizacyjny styl reżyserii Adama McKaya. Musiał wykonać więcej badań dla tego filmu niż jakikolwiek inny film, który zrobił. Aby mieć charakter ad-libowy, Bale musiał nie tylko mieć maniery Dicka Cheneya i jego język. Ale także musiał wiedzieć, jakie polityki, ich przypadki i skróty były wiceprezydentem w każdym momencie jego życia.

Christian Bale zyskał 45 funtów, ogolił głowę, wyblakł w brwiach i ćwiczył, by zagłębić się w szyję za rolę Cheneya. Bale powiedział, że osiągnął swoją mocną sylwetkę do filmu, jedząc dużo ciast.

Okazało się, że Amy Adams pozostała w charakterze podczas filmowania, szczególnie zachowując wyraźny głos jej postaci. Miała nawet polityczne debaty z reżyserem, utrzymując głos. Adams ujawnił, że po raz pierwszy pozostawała w charakterze podczas kręcenia filmu.

Reżyser Adam McKay cierpiał na łagodny zawał serca podczas postprodukcji. Postanowił włączyć czarno-biały materiał z procedury wstawiania stentu do serca, biorąc pod uwagę, że jest to jego scena.

Christian Bale twierdził, że po raz pierwszy użył dietetyka do pomocy. Przy przybieraniu na wadze, ponieważ bardziej dbał o zachowanie zdrowia, niż gdy był młodszy.

Jako że Cheney miał dobrze udokumentowane problemy z sercem przez większość swojego dorosłego życia. Christian Bale musiał zbadać zapobieganie atakom serca jako część swojej metody. Jego wskazówki zakończyły się ratowaniem życia Adama McKay’a, który doznał zawału serca podczas postprodukcji .

Genre: Dramat, Historyczny, Komedia

Director: Adam McKay

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy