Background
Image Wojna o prąd 2019

Wojna o prąd 2019 Cały film Online na Filman, Cda

20191h 47m

Tak, film Wojna o prąd Cda został początkowo wydany w 2017 roku podczas festiwalu filmowego w Toronto, ale wyszedł w połowie zemsty Scandal, więc nie będę rozmawiać o Scandal. Inna lokalizacja nie jest teraz istotna.

Wojna o prąd Cały film

Mówimy o samym filmie. Ale właśnie dlatego film został przerobiony, powiedziałbym, ponieważ sam reżyser Alexandro Gomez Niech Han powiedział, że to on został zmuszony do edycji filmu i do końca filmu, mimo że jego jakość nie była tym, co on Spodziewał się, kim on jest, to nie była jego wizja.

W końcu pojawił się Wojna o prąd Cały film. 19 z kolejnymi pięcioma i zobaczymy, że te sceny są naprawdę ważne w historii, którą wam wyjaśnię. W tej chwili, tak, historia dotyczy trzech wynalazców Thomasa Edisona. Po prostu Westinghouse i Nikola Tesla, który tak naprawdę opowiada o obecnej wojnie, wojnie z prądami, którą nazywacie, jak chcecie zmagać się w konflikcie, bitwie między tymi trzema procentami tych trzech wynalazców, aby wiedzieć, kto będzie w stanie dostarczyć i zapewnić najlepszy system aby zasilić współczesny świat, jaki znamy.

Wojna o prąd Cda

Tak, i rzeczywiście film został przerobiony, ponieważ, jak powiedziałem, reżyser nie był zadowolony z jego pierwszego wydania. Tak więc stało się, że dodał pięć scen, w których początkowo nie zostały nakręcone. Dodali więcej ze scenami z Nikolą Teslą. To naprawdę dodaje pewne linki między postaciami.

Dodaje więcej do walki. Dodano pięć scen z Nikolą Teslą. Zostałem nakręcony po pierwszej produkcji w 2017 roku i ma to większy sens w historii. Jakby to naprawdę niesprawiedliwie oceniało rolę każdej postaci w filmie i bardzo mi się podobało. Kim więc są główni bohaterowie filmu Wojna o prąd?

George George Westinghouse gra Michael Shannon. W rolę Thomasa Edisona wcielił się Benedict Cumberbatch. Mamy ostrze Nikola Tesla od Nicholasa. Mamy też kilka zniewag, które zagrał Tom Holland. To zabawne, bo lubimy DC Comics idealne w porównaniu do Marvela, ponieważ tak naprawdę Michael Jordan grał w Batman kontra Superman.

Wojna o prąd Online

Mamy dr. Dziwne. Mamy Hanka the Beast Mam na myśli bestię w X-Men i mamy Spider-Mana. Tak, to trochę zabawne i pamiętam jedną scenę z filmu, w której Dominic Benedict Cumberbatch i Tom Holland rozmawiali przy tym samym stole jak Thomas Edison i jego asystent dyskutujący o całym układzie elektrycznym.

I tak zawsze, co jest co. Potęguje nowoczesną nagrodę i tak dalej zgaduje o ich wynalazku. Wygląda to tak, jakby Spider Man i Doktor Strange rozmawiali o elektryczności przy tym samym stole z powrotem na poprzednim na poprzednim Wieku. Fajnie było sobie wyobrazić to w naszych myślach, kiedy wróciłem do teatru, aby obejrzeć film Wojna o prąd Cda.

Więc tak, lubię. Było fajnie tutaj. 

Kto wymyślił pierwszy komputer podczas wojny światowej, więc to tak, jakby miał on tę specyficzną umiejętność, aby grać z facetem we własnym umyśle i wkroczyć do celu 100 osób. Przypomniało mi to, że sposób, w jaki zagrał scenografię, był również taki sam, jak nie tylko postać, ale także sposób, w jaki został nakręcony, sposób, w jaki światło było naprawdę wykonane jako rocznik wygląda, że ​​bardzo mi się podobało, ponieważ.

Wojna o prąd Ekino

To naprawdę przynosi ci inną atmosferę. Muszę powiedzieć, że producentem wykonawczym filmu Wojna o prąd Cda jest Martin Scorsese, więc. Tak, jego nie chciałbyś po prostu powiedzieć, że Martin ma, bo prawie powiedziałeś wszystko tak dobrze.

Z taką energią, że bohaterowie opowiadają nie tylko historię.  Jedyny szczegół, który wprowadziłbym do zmian, np. Niektóre sceny mogą być czasami zbyt długie, więc skróciłbym je.

Ale i tak postanowili zrobić i to jest naprawdę świetne. Naprawdę doceniam fakt, że nie podkreślali wiele, nie zmieniali tego, nie zmieniali dużej części samej historii. Ale potem koncentruje się na postaci, do której jest osobowość.

Do ramienia zmagania się z opowieścią łączy ich dalszy rozwój i jest to naprawdę ładny wymiar. Dali filmowi Wojna o prąd Online. To Martin Scorsese. Tak. Więc dzisiejszy ranking z podium się nie zmienił. Wciąż mamy na trzeciej pozycji grę końcową mścicieli na pierwszej pozycji rakietowi mężczyźni na drugiej pozycji.

Wciąż mamy. Nosiłem Spider-Mana z dala od domu i od tygodni wciąż walczymy z moją rodziną. Ogólny ranking nieco się zmienił. Obecnie zajmujemy piąte miejsce w obecnej wojnie. Więc film Wojna o prąd Ekino Flop też się nie zmienia. Nadal mamy ranking na trzeciej pozycji detektyw Pokemon Pikachu na czwartej pozycji Anna na drugiej pozycji.

Wciąż mamy króla potworów Godzilla i na pierwszej pozycji, pozostając cztery tygodnie, przyzwyczaisz się już teraz. X-Men Dark Phoenix. Więc teraz wiesz, że nasza recenzja idzie znacznie powyżej samej historii filmu. 

 A dla mnie nadal mam jeszcze jedną rzecz do powiedzenia, że ​​mierzysz moją opinię na temat filmów.

Nie możesz podzielić się moją opinią na temat filmów. Następna recenzja, pa pa.

Genre: Dramat, Historyczny

Director: Alex Oakley, Alfonso Gomez-Rejon, Jean-Paul Chreky

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy