Background
Image X-Men Mroczna Phoenix 2019 Lektor PL

X-Men Mroczna Phoenix 2019 Lektor PL Cały film Online

20191h 53m

Jean Gray zaczyna rozwijać niesamowite moce, które psują i zamieniają ją w Mrocznego Feniksa. Teraz X-Men będą musieli zdecydować, czy życie członka zespołu jest warte więcej niż wszyscy ludzie żyjący na świecie.

Hans Zimmer postanowił zrezygnować z komponowania filmów o superbohaterach.

Film odbędzie się w 1992 roku, kiedy komiksy X-Men zostały ponownie uruchomione z nowymi projektami kostiumów i nowym pokazem kreskówek, X-Men (1992).

Będzie to pierwszy film X-Men, którego nie ma ani Logan / Wolverine, ani aktor, który go gra, Hugh Jackman . To dlatego, że Jackman wycofał się z roli, którą grał od X-Men(2000). Na krótko pojawił się w Deadpool 2 (2018), wykorzystując ponownie materiał filmowy z X-Men geneza: Wolverine (2009).

Sophie Turner studiowała choroby psychiczne w ramach przygotowań do gry w Dark Phoenix.

Mystique i Magneto nie były pierwotnie przeznaczone na pojawienie się jako Jennifer Lawrence. W kilku wywiadach, że skończyła grać z Mystique, chociaż powiedziała w wywiadzie, że zmieniła serce, ponieważ nie chciała, aby fani byli zdezorientowani, jeśli jej postać dostałem „leczenie zespołu Chucka Cunninghama”.

Początkowo zaplanowano na wydanie 2 listopada 2018 r. Ale ze względu na to, że 20th Century Fox chce powtórzeń w marcu 2018 r.

Film został opóźniony o 3 miesiące do 15 lutego 2019 r. A następnie o kolejne 4 miesiące do 7 czerwca 2019 r.

Genre: Akcja, Sci-Fi

Director: Simon Kinberg

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy


Życzymy miłego seansu!