Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Leo 2023

Leo 2023 Cały film Online na Filman, Cda

20231h 42m

Adam Sandler podkłada głos zrzędliwej (ale chaotycznej) jaszczurce o imieniu Leo w nowym filmie animowanym Netflix, którego współreżyserem jest jego dawny współpracownik Robert Smigel.

Wcześniej pracowali razem przy kilku bardzo udanych filmach o Hotelu Transylwania, w których przeplata się także szalony humor Leo. Nie jest to ani film dla dzieci, ani coś, co ich rodzice mogą podziwiać bez przewrócenia oczami przynajmniej raz, Leo cały film żyje w zawieszeniu, które sam stworzył.

Pogrążeni w samozadowoleniu w klasie piątej klasy, którą od 1949 roku nazywali domem, Leo i jego najlepszy przyjaciel Squirtle ( podkładany przez Bill Burr) widzieli partię za grupą 10-latków przychodzących i odchodzących. Dzięki temu stali się ekspertami w dziedzinie antropologii dziecięcej.

Na przykład jednym spojrzeniem Leo może rozpoznać, czy ktoś jest jedynakiem, któremu nigdy nie powiedziano, żeby się zamknął, czy też niepewnym siebie urwisem, który zachowuje się, bo sam był zastraszany. Leo nigdy nie interesował się aktywnie życiem dzieci, ale jego dystansowa postawa ulega nieoczekiwanemu wstrząsowi, gdy pewnego dnia dowiaduje się, że pozostał mu praktycznie rok życia.

Genre: Animacja, Familijny, Komedia

Director: David Wachtenheim, Robert Marianetti, Robert Smigel

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy