Background
Image Ostatni Pojedynek 2021 Lektor PL

Ostatni Pojedynek 2021 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20212h 32m

Przez dziesięciolecia Ridley Scott nakręcił kilka filmów z epoki, które powszechnie uważane są za klasykę. Więcej niż kilka, jeśli poszerzysz swoje horyzonty o filmy rozgrywające się w przyszłości w kategorii „okres”.

Ale ze Scottem okres nie jest gwarancją przyjemności. Nie znaczy to, że żadnemu z jego zdjęć brakowało jakości, jeśli kojarzy się jakość z wartością produkcji oraz odlotowym fotografowaniem i cięciem. Ale czasami Scottowi nie udaje się pokazać na ekranie sensu życia.

Podczas gdy „ Gladiator ” i „ Królestwo niebios ” pulsowały celową witalnością, zdjęcia takie jak „Robin Hood” i „1492: Podbój raju” wydawały się nie mieć większego powodu do istnienia.

„Ostatni pojedynek” Scotta może nie jest doskonały, ale nigdy nie wykazuje takiej bezwładności. Ta średniowieczna intryga wynika z niezwykłej kombinacji talentów: jej scenariusz, rzeczywiście oparty na prawdziwych wydarzeniach średniowiecznych, jest autorstwa Matta Damona i Bena Afflecka (współpracujących jako pisarze, a przynajmniej jako pisarze uznani, po raz pierwszy od czasu „ Dobry Will Hunting ”) i Nicole Holofcener , najbardziej znanej ze współczesnych komedii dramatycznych z satyrycznymi akcentami i perspektywami skoncentrowanymi na kobietach. Ustaw w 14 tys we Francji, w której Damon i Affleck grają główne role w opowieści o egocentrycznych mężczyznach grających na władzy i ujarzmiających kobiety, cały czas używając kartonowych koncepcji pojęć takich jak obowiązek, lojalność i wierność Bogu jako pretekstów dla ich małostkowej, przestępczej działania.

Genre: Akcja, Dramat, Historyczny

Director: Ridley Scott

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy