Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Psi Patrol Wielki film

Psi Patrol Wielki film Cały film Online na Filman, Cda

20231h 32m

Akcja, jeśli to nie zbyt wielkie słowo na to, co się tutaj dzieje, nabiera tempa, gdy antagonistka Victoria Vance (Taraji P. Henson) kradnie dźwig magnetyczny, aby przyciągnąć meteor z kosmosu.

(Dorośli towarzyszący dzieciom mogą być zawiedzeni, że scenariusz nie uchyla kapelusza przed słynnym wersem z „Breaking Bad”, który równie dobrze pasowałby tutaj: „Magnesy, suko!”).

Kiedy meteor pęka, świecące różowo-fioletowe kryształy przyczepiają się do szczeniąt Psiego Patrolu i odpowiednio zwiększają moc każdego psa, dzięki czemu Skye może latać bez żadnej mechanicznej pomocy, Chase może biegać z prędkością ponaddźwiękową, Marshall, dalmatyński pies strażacki, może przyzywać kule płomień itp.

Tylko Liberty nie ma super umiejętności (na początku), więc biedaczek jest zmuszony pozostać w bazie i opiekować się trójką jeszcze młodszych szczeniąt, co wydaje się, jeśli chodzi o role płciowe,

Ale z drugiej strony ten wkład w franczyzę jest dosłownie wszędzie, jeśli chodzi o akcenty. Brytyjskie dzieci będą przyzwyczajone do głosów szczeniąt z brytyjskim akcentem – ten skład został ponownie zachowany, aby nie dezorientować dzieci.

Jednak większość pozostałych postaci spoza zespołu Paw jest wyrażana przez Amerykanów, takich jak wspomniany Henson, a także Kim Kardashian , powracający tutaj, aby być głosem próżnego pudla o imieniu Dolores.

Genre: Akcja, Animacja, Familijny, Sci-Fi

Director: Cal Brunker

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy