Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

Przejdź do Odtwarzacza.

Background
Image Recepta na przekręt 2023 Lektor PL

Recepta na przekręt 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 2m

Hollywood nie jest obce w przedstawianiu przemysłu opioidowego. W ciągu ostatnich kilku lat filmy dokumentalne, takie jak Zbrodnia stulecia i programy takie jak Dopesick i Painkiller, poruszały każdy poziom trwającego kryzysu, od okrucieństwa i chciwości na szczycie drabiny korporacyjnej po praktyczne skutki tego, jak te leki wywróciły życie do góry nogami.

Pain Hustlers , nowy, błyszczący dramat Netflix dostępny teraz na platformie streamingowej, celuje w jednego konkretnego winowajcę: przedstawicieli branży farmaceutycznej, którzy forsowali fentanyl jako sposób na zwiększenie zysków.

Reżyser David Yates , znany z pracy przy seriach Harry Potter i Fantastyczne Zwierzęta , próbuje zrobić dla Wielkiej Farmacji to samo, co Wilk z Wall Street zrobił dla akcji, a Wielki Short zrobił dla bańki na rynku nieruchomości – po części skandaliczna komedia, po części zapierająca dech w piersiach rozprawa w Recepta na przekręt cały film.

Jednak pomimo solidnych występów Emily Blunt i Chrisa Evansa ,Recepta na przekręt online nie jest ani szokujący, ani zjadliwy na tyle, aby pozostawić trwałe wrażenie.

Genre: Dramat, Kryminał

Director: Cliff Lanning, David Yates, Dixon McPhillips, Jessica Lichtner

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy