Background
Image Recepta na przekręt 2023 Lektor PL

Recepta na przekręt 2023 Lektor PL Cały film Online na Filman, Cda

20232h 2m

Hollywood nie jest obce w przedstawianiu przemysłu opioidowego. W ciągu ostatnich kilku lat filmy dokumentalne, takie jak Zbrodnia stulecia i programy takie jak Dopesick i Painkiller, poruszały każdy poziom trwającego kryzysu, od okrucieństwa i chciwości na szczycie drabiny korporacyjnej po praktyczne skutki tego, jak te leki wywróciły życie do góry nogami.

Pain Hustlers , nowy, błyszczący dramat Netflix dostępny teraz na platformie streamingowej, celuje w jednego konkretnego winowajcę: przedstawicieli branży farmaceutycznej, którzy forsowali fentanyl jako sposób na zwiększenie zysków.

Reżyser David Yates , znany z pracy przy seriach Harry Potter i Fantastyczne Zwierzęta , próbuje zrobić dla Wielkiej Farmacji to samo, co Wilk z Wall Street zrobił dla akcji, a Wielki Short zrobił dla bańki na rynku nieruchomości – po części skandaliczna komedia, po części zapierająca dech w piersiach rozprawa w Recepta na przekręt cały film.

Jednak pomimo solidnych występów Emily Blunt i Chrisa Evansa ,Recepta na przekręt online nie jest ani szokujący, ani zjadliwy na tyle, aby pozostawić trwałe wrażenie.

Genre: Dramat, Kryminał

Director: Cliff Lanning, David Yates, Dixon McPhillips, Jessica Lichtner

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Cast:
View MoreView Less

Polecane filmy